Skip to content

Kde jinde než v bance sehnat peníze pro podnikání?

18 Červen 2012no comments Finance a podnikání

Potřebujete získat okamžitý kapitál pro svou firmu a zajímá vás, jaké pro vás existují možnosti řešení? Kromě úvěru poskytnutého bankou může být odpovědí nebankovní úvěr. Avšak ještě lepší a bezpečnější dostupnost peněz pro podnikatele nabízí zpětný leasing. Jeho prostřednictvím můžete peníze získat na základě široké škály majetku a to bez ručení nemovitostí!

Peníze z libovolného hmotného majetku do 48 hodin

Na zpětný leasing se u nás specializuje společnost Nova Leasing a. s., která vám navíc garantuje, že potřebné peníze dostanete během pouhých dvou dní! Podle zkušeností pracovníků Nova Leasing využívají tuto moderní způsob financování pro podnikatele jak firmy, tak i živnostníci a to zejména v okamžicích, kdy potřebují konsolidovat svou finanční situaci. Zpětný leasing vám poskytne prostředky k rozvoji podnikání, úhradě závazků, případně i k úplně jinému účelu.

A jak tedy zpětný leasing funguje? Vámi vybraný hmotný majetek (např. stroje, automobily, stavební techniku, výrobní technologii) od vás leasingová společnost odkoupí za tržní cenu a ihned vám jej pronajme zpět. Na svůj účet obdržíte peníze z odkupu, které můžete využít podle vašich potřeb. Dále už vše probíhá jako u každého jiného leasingu včetně závěrečného převodu vlastnického práva zpět na vaši firmu.

Zkušenosti se společností Nova Leasing

O nesporných výhodách zpětného leasingu vypovídá i řada spokojených klientů, kterým tato metoda financování pomohla překonat těžkou finanční situaci. Zkušenosti s řešením od Nova Leasing vypovídají o tom, že zpětný leasing vyřeší téměř jakoukoli situaci.

„Moje firma se dostala do finančních problémů, protože odběratelé přestali platit faktury. Hledal jsem proto spolehlivé řešení, jak období krize překlenout, ale nechtěl jsem ručit nemovitostí. Můj známý měl v tomto směru velmi dobré zkušenosti se společností Nova Leasing, a proto mi doporučil obrátit se přímo na ni. Stačilo jedno jednání, kde jsme domluvili potřebné detaily, a za dva dny jsem už měl peníze na svém účtu. Leasing sice ještě splácím, ale mojí firmě se už daří výrazně lépe a svého rozhodnutí tak rozhodně nelituji.“

 

Hledáte i vy řešení vašich finančních potíží v podnikání a zaujala vás možnost zpětného leasingu? Postup pro sjednání schůzky je velmi jednoduchý – můžete kontaktovat Nova Leasing anebo přímo vyplnit nezávazný registrační formulář.